tarifle

HABERLER

9

Temmuz

2016

Beyza Piliç İhracatta 59 Basamak Birden Yükseldi

Türkiye’nin en fazla ihracat yapan ilk 500 firması arasında yer alan Beyza Piliç, bu yıl 59 basamak yükselerek 440. oldu.

Devamı

6

Kasım

2015

Beyza Piliç Geleneği Bozmadı

Beyza Piliç, "İhracat Şampiyonluğu Ödülleri"nde geleneği bozmayarak, Akdeniz İhracatçılar Birliği (AKİB) tarafından düzenlenen “İhracat Rekortmenleri Ödül Töreni”nde, bir kez daha ödüle layık görüldü.

Devamı

31

Ağustos

2015

Beyza Piliç sponsorluğundaki 1.5 Adana'ya bir ödül daha

Beyza Piliç'in ana sponsorluğunu üstlendiği, elektrikli otomobil "1.5 Adana", TÜBİTAK'ın düzenlediği "Alternatif Enerjili Araç Yarışları"ndan bu yıl da ödülle döndü.

Devamı

12

Ağustos

2015

Adana İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Beyza Piliç'in Ev Sahipliğinde Yapıldı

Adana İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2015 yılı 3. olağan toplantısı Vali Mustafa Büyük başkanlığında ve Beyza Piliç'in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Devamı

14

Temmuz

2015

Piliç Üretimiyle İlgili Beyza Piliç'ten Açıklama

Son günlerde kanatlı hayvan sektörü ve ürünleriyle ilgili olarak, gerçeği yansıtmayan, asılsız bir takım iddialar basında ve çeşitli mecralarda yer bulmakta ve kamuoyunda piliç etine yönelik olumsuz bir algı ve güvensizlik ortamı oluşturmaktadır. Beyza Piliç olarak, bu iddialar karşısında halkımızı bilgilendirmeyi öncelikli görevlerimiz arasında sayıyor ve iddialar üzerine yapmış olduğumuz araştırmalarla ilgili sonuçları siz değerli halkımızın bilgisine sunuyoruz.

Devamı